O mně

Dobrý den, vítám Vás na mých stránkách ….

Dovolte mi abych se ve stručnosti představil:

jsem sběratel – numismatik zajímající se především o naše oběžné a pamětní mince  od doby korunové měny Rakouska-Uherska do současnosti a oběžné mince USA. Okrajově se také zajímám o takzvané “investiční mince” Austrálie, USA, Kanady a Rakouska. Dále sbírám medaile a plakety s tématikou našeho prvního prezidenta T.G.Masaryka a aby  ten kov nebyl tak těžký, přidal jsem trochu papíru a začal jsem se  také zajímat o staré cenné papíry (akcie) především z grafického hlediska a pohlednice mého rodného Ostravska, protože zde celý život žiji a Ostravu mám rád.

Chtěl bych vám zde pohromadě prezentovat část informací o mincích, numismatice, sběratelství, investicích a drahých kovech. Mým plánem je do budoucna zde také vytvořit online katalog psm, pzm a medailí TGM.

Samozřekmě si nechci a nemohu dělat patent na rozum, proto budu velice rád pokud mne na některé chyby či nepřesnosti na které zde narazíte upozorníte, či mi poskytnete informace které nemám.

Stránky budou pravděpodobně v několika nejbližších měsících v kontinuální výstavbě a proto prosím omluvte některé možné  zmatky …….

Tímto bych chtěl také velmi poděkovat kamarádovi Lumírovi za jeho trpělivost a spoustu práce při tvorbě  tohoto webu ………….

Komentáře jsou uzavřeny.