Stříbrné investiční slitky

1000g Investiční stříbro (Ag999) cihla (slitek) – Ögussa

Ag999 investiční stříbro – cihla 1000g,

cena: 24950,-Kč


Výrobce, rafinérka: Ögussa GmbH

Investiční stříbrné cihly jsou vyráběny odléváním. Po odlití jsou označeny ražbou. Každá cihla je vyrobena samostatně. Pro výrobu tj. odlití investiční cihly se používá ryzí granulát. Granulát pro investiční cihlu se před odlitím naváží pro každou  cihlu samostatně. Investiční stříbrný prut, cihla stříbra o váze 1 kilogram Ögussa Ag999 je zkosený hranol. Zkosené strany má tento hranol, prut, z praktických důvodů a to, aby dobře vypadl z formy. Každá stříbrná cihla je samostatně převážena a pak označena. Investiční stříbrný prut Ag999 o váze 1000g je značen na horní ploše. Cihla má na vrchní větší ploše vyražené logo výrobce. Garant, výrobce, rafinérka je rakouská společnost Ögussa.

Výrobce, rafinérka: Ögussa GmbH Österreichische Gold- und Silber-Scheideanstalt  nesprávně: Ogussa, Oegussa, Egussa, Ogusa, Egusa, Oegusa.

Stříbrné cilhy Ögussa nejsou číslované a nemají certifikát. Pravost a kvalita je zaručena raženým logem výrobce. Zkouška je pak jednoduchá, kontrola je možná na jakékoli zlatnické váze. Pokud sedí váha a rozměry, není co řešit, kvalita a přesnost.

 

 

Materiál: Ag 999               
Váha: 1000g
Rozměry: Zkosený hranol
horní deska: 99*42mm
spodní deska: 93*31mm
výška: 25mm

cena : 24950,-Kč

Zpět

Komentáře jsou uzavřeny.